09-08-2011
Valse mail verstuurd naar deelnemers Rally van Staden juridische stappen volgen...
Gisteren zijn een aantal berichten gestuurd naar piloten en copiloten dat zogezegd hun administratieve inschrijving voor de komende rally van Staden niet in orde is. Dit bericht werd niet verstuurd door leden van de organisatie en mag dus als foutief worden beschouwd. Het gaat concreet over volgend bericht:
Geachte,
Bij het administratief nazicht vandaag van onze inschrijvingen zijn wij jammer genoeg moeten overgaan om uw team op de reservelijst te plaatsen. Uw startnummer is wel toegekend en u wordt eveneens op de technische keuring verwacht alwaar zal nagegaan worden of er een startplaats is vrijgekomen. Ik hoop u met deze informatie van dienst te zijn geweest.
Namens AMCS
De organisatie heeft ondertussen kunnen traceren van waar de berichten komen en deze zaak zal zeker juridische gevolgen krijgen... Om zeker te zijn over je deelname in Staden gelden volgende regels:
- U hebt een nummer op de deelnemerslijst -> dan bent u zeker van deelname
- U staat op de wachtlijst -> dan bent u uitgenodigd voor technische keuring en kunt deelnemen bij uitvallen andere rijder
- Alle andere rijders die meer dan 25 plaatsen achteruit stonden op de wachtlijst werd een mail verstuurd dat zij niet kunnen deelnemen.
Meer info op www.amcstaden.be.
Trefwoorden
Klik op een van volgende trefwoorden om alle artikelen te lezen : Rally van Staden