20-05-2026
Stéphane Lefebvre en Pieter Tsjoen aan de start in Ieper met Stock-Depot Toyota Yaris
De Ardeca Ypres Rally krijgt er nu reeds een absolute blikvanger bij. Stéphane Lefebvre, winnaar van de laatste twee edities van de Ieperse klassieker, verschijnt dit jaar aan de start met Pieter Tsjoen naast zich. De Franse professional en de ervaren Belgische copiloot vormen zo een bijzonder sterk duo voor één van de meest prestigieuze rally’s van het land.
Voor dit project kan het team rekenen op de steun van Stock-Depot, de outletwinkel uit Zulte van Wim Soenens. Stock-Depot wordt hoofdsponsor van de wagen waarmee Lefebvre en Tsjoen in Ieper zullen aantreden. Die wagen komt uit de stal van PTR, Pieter Tsjoen Racing, het team van Pieter Tsjoen zelf.
"Met Pieter hebben we een mooie deal kunnen sluiten en op die manier zijn we toch betrokken bij een topteam dat absoluut vooraan kan meestrijden,” aldus Wim Soenens.
Met Stéphane Lefebvre haalt Stock-Depot meteen een absolute specialist in huis. De Fransman wist de laatste twee edities van de Ardeca Ypres Rally op zijn naam te schrijven en kent de snelle, verraderlijke West-Vlaamse proeven als geen ander. Zijn ervaring en snelheid maken hem opnieuw één van de favorieten voor de zege.
Stock-Depot, gevestigd in Zulte, is de zaak van Wim Soenens en staat bekend als outletwinkel met een breed aanbod. Met deze opvallende sponsoring zet de zaak zich nadrukkelijk in de kijker tijdens één van de grootste rally-evenementen van België.
De komst van Lefebvre en Tsjoen, gesteund door Stock-Depot en met een wagen uit de ateliers van PTR, zorgt voor de eerste klepper voor de Ardeca Ypres Rally.
Trefwoorden
Klik op een van volgende trefwoorden om alle artikelen te lezen : Wim Soenens , PTR Racing