03-05-2011
Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Manolito Verhaeghe De fun komt op de eerste plaats.
's Morgens op de verkenning was het meteen duidelijk dat er enkele gevaarlijke en gladde plaatsen in het parcour zaten, we hebben goede nota's genomen en tegen de middag hadden we er alle vertrouwen in.
De eerste kp was helemaal nieuw voor mij. Het was mijn eerste deelname op de monteberg nadat ik vorig jaar problemen had met de inschrijving niet mocht deelnemen. Maar dit jaar ging dit prima en stonden we helemaal in form aan de start. In de eerste ronde hebben we op sommige plaatsen wat voorzichtig gedaan, maar in ronde 2 deden we meteen 12 sec van onze tijd, dus we waren op weg naar een mooie rally.
Tijdens de derde ronde waren we even opgehouden door de golf met nummer 30, die voor ons van de baan was gegaan. Dit kostte ons wat seconden maar dit was het minste van onze zorgen. De fun komt altijd op de eerste plaats! Aan fun ontbrak het zeker niet en deden we enkele mooie passages. Zeker aan de start was het alle remmen los. We reden de rally zonder brokken uit en hebben ons heel goed geamuseerd! De nieuwe motor van dit jaar deed het perfect. Nu op naar de Canal Rally in Oostrozebeke, waar we hopelijk ook weer zo'n fun zullen hebben als dit weekend.
Ik wil nog even alle suporters bedanken die er terug stonden voor mij, hopelijk heb ik hun ogen de kost kunnen geven (maar dat denk ik wel, :-)).
+Terug naar nieuwsoverzicht
+Plaats dit bericht op je Facebook
TweetenVerwante nieuwsberichten / wedstrijdverslagen:
- Wedstrijdverslag RS Monteberg: Geert Glorieux (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg: Timothy Alliet (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg: Bjorn Deruyter (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg: Didier Spillebeen (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg: Brecht Hoorne Uitstekend resultaat doet moeilijke... (volledig artikel)
- Piet Declercq wint spannende RS Monteberg Compleet verslag van de wedstrijd (volledig artikel)
- Paul Lietaer heer en meester op de Monteberg Compleet verslag van de wedstrijd (volledig artikel)
- Belangrijke forfaits op de Monteberg (volledig artikel)
- Rallysprint van de Monteberg Complete voorbeschouwing (volledig artikel)
- Manolito Verhaeghe opnieuw met BMW in een regionaal programma (volledig artikel)
- Wesley Keyngnaert maakt debuut in rallysport met Peugeot 106 (volledig artikel)
- Gratis inschrijving te winnen voor de Geko Ypres Rally (volledig artikel)
- Wedstrijddagen wisselen tijdens de Rallysprint Monteberg (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag Rally van Staden: Manolito Verhaeghe Goede thuiswedstrijd (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag GEKO Rally van Wervik: Manolito Verhaeghe Vroege opgave, maar super... (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag ORC Rally: Manolito Verhaeghe Lekke band doet ons 8 minuten verliezen... (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS + inter: Didier Spillebeen We hebben ons geamuseerd (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Piet Declercq Geslaagd weekend. (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Michel Casseyas - Jochen Vandersarren In top 5... (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Antony Logghe Pech in eerste ronde (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Bjorn Deruyter Eerste keer met de Saxo in een rally (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Nick Delbeke 65 plaatsen verloren door fout in... (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Geert Glorieux 2 bekers mee naar huis (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Steve Coussaert goede test voor ORC (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Glenn Rogiers Heel tevreden ! (volledig artikel)




