04-05-2010
Verslag RS Monteberg: G&V Historic Team Frank Deleersnijder 2de Historic en 2de in klasse H4
"Het ideale weertje om te starten met de Manta, nat wegdek en modder,
remember Moorslede," begint co-piloot Kurt. "De eerste kp zetten we een tijd neer van 5'12'', de tweede rit 5'00 en de derde rit 4'58'' natuurlijk zijn we beiden heel tevreden met de uitslag"
"Als je de algemene stand bekijkt zijn we het 2e VAS-team na Jeoffrey
Lerminez die een hele sterke prestatie neer zette in de C2 R2 Max! Ook 'n dikke proficiat aan Tuur Vanden Abeele (BMW 323i) met je overwinning, we hebben echt alles uit de kast gehaald de laatste ronde om beneden die 5' te geraken, met nog 'n kleine sortie tot gevolg. Het is je van harte gegund na je pechstart dit seizoen".
"Jammer nog dat we in de 2e ronde onze 'speelkameraad' Ronny Declercq
(Opel Ascona) zagen terugvallen in het klassement, want de strijd tussen
beide Opels is nooit veraf! Ook het nieuwe stuk van de klassementsproef ligt volledig in onze aard, de 'waaiers' zijn al een belevenis op zich in de Manta," weet Kurt te vertellen.
"De sprintjes zijn voorbij voor dit seizoen, tijd voor het grote werk,
de streekrallys komen eraan te beginnen in Oostrozebeke. De Manta word nu eens deftig nagezien en gecheckt op alle punten, om daar in prima omstandigheden aan de start te verschijnen." besluit Kurt.
+Terug naar nieuwsoverzicht
+Plaats dit bericht op je Facebook
TweetenVerwante nieuwsberichten / wedstrijdverslagen:
- Wedstrijdverslag RS Monteberg: Geert Glorieux (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg: Timothy Alliet (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg: Bjorn Deruyter (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg: Didier Spillebeen (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg: Brecht Hoorne Uitstekend resultaat doet moeilijke... (volledig artikel)
- Piet Declercq wint spannende RS Monteberg Compleet verslag van de wedstrijd (volledig artikel)
- Paul Lietaer heer en meester op de Monteberg Compleet verslag van de wedstrijd (volledig artikel)
- Belangrijke forfaits op de Monteberg (volledig artikel)
- Rallysprint van de Monteberg Complete voorbeschouwing (volledig artikel)
- Wesley Keyngnaert maakt debuut in rallysport met Peugeot 106 (volledig artikel)
- Gratis inschrijving te winnen voor de Geko Ypres Rally (volledig artikel)
- Wedstrijddagen wisselen tijdens de Rallysprint Monteberg (volledig artikel)
- Preview Hemicuda Rally: G&V Frank Deleersnijder als nulwagen, Bert Coene hoopt op een... (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS + inter: Didier Spillebeen We hebben ons geamuseerd (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Manolito Verhaeghe De fun komt op de eerste plaats. (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Piet Declercq Geslaagd weekend. (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Michel Casseyas - Jochen Vandersarren In top 5... (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Antony Logghe Pech in eerste ronde (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Bjorn Deruyter Eerste keer met de Saxo in een rally (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Nick Delbeke 65 plaatsen verloren door fout in... (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Geert Glorieux 2 bekers mee naar huis (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Steve Coussaert goede test voor ORC (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Glenn Rogiers Heel tevreden ! (volledig artikel)
- Wedstrijdverslag RS Monteberg VAS: Bram Fonteyne de Volvo gaat erop vooruit (volledig artikel)
- Dubbele winst voor Paul Lietaer op de Monteberg. Compleet verslag van de wedstrijd (volledig artikel)
- Geen WRC voor Vermeirsch en Lietaer op de Monteberg een open strijd? (volledig artikel)






